Mazda 2: Waarschuwingszoemer voor
veiligheidsgordel
Voorzitting
Als de rijsnelheid hoger is dan ongeveer 20 km/h en de veiligheidsgordel van de bestuurder of voorpassagier niet is vastgemaakt, klinkt continu een waarschuwingspieptoon. Als de veiligheidsgordel dan nog niet is vastgemaakt, zal de pieptoon eenmaal stoppen en dan gedurende ongeveer 90 seconden doorgaan. De pieptoon stopt nadat de veiligheidsgordel van de bestuurder of voorpassagier is vastgemaakt.
- Door het plaatsen van zware voorwerpen op de voorpassagierszitting kan de veiligheidsgordelwaarschuwingsfunctie van de voorpassagierszitting geactiveerd worden, afhankelijk van het gewicht van het voorwerp.
- Geen extra zitkussen op de voorpassagierszitting plaatsen en gebruiken om er voor te zorgen dat de voorpassagiergewichtsensor juist kan functioneren. De kans bestaat dat de sensor niet goed functioneert omdat het extra zitkussen de werking van de sensor zou kunnen hinderen.
- Wanneer een klein kind op de voorpassagierszitting zit, is het mogelijk dat de waarschuwingszoemer niet werkt.
Achterzitting * De waarschuwingszoemer klinkt enkel als een veiligheidsgordel wordt losgemaakt nadat deze is vastgemaakt.
Zie ook:
Renault Clio. Overzicht van de installatie in de Société-uitvoering
Door het gebruik van een niet
bij de auto passend kinderveiligheidssysteem
wordt de
baby of het kind niet correct beschermd.
Het kan ernstig of zelfs dodelijk
letsel oplopen. ...
Mazda 2. Oplossen van problemen
Mazda Bluetooth Handsfree Klantenservice
Als u problemen heeft met Bluetooth , kunt u gratis bellen met onze
klantenservicedienst.
Telefoon:
(Duitsland)
0800 4263 738 (8:00-18:00 Middeneurop ...