Mazda 2: Waarschuwingszoemer voor
systeem van airbag/voorspanners
van veiligheidsgordels
Als er een probleem is met de systemen van de airbag/voorspanners van veiligheidsgordels en het oplichten van het waarschuwingslampje, zal er elke minuut gedurende ongeveer 5 seconden een waarschuwingszoemer klinken.
Het geluid van de waarschuwingszoemer voor het systeem van airbag en veiligheidsgordelvoorspanners zal gedurende ongeveer 35 minuten hoorbaar blijven. Laat uw auto zo spoedig mogelijk door een deskundige reparateur, bij voorkeur een officiële Mazda reparateur inspecteren.
Bij een botsing zullen de airbags en het systeem van de voorspanners van de veiligheidsgordels niet in werking treden, hetgeen ernstig of mogelijk dodelijk letsel tot gevolg kan hebben.
Neem contact op met een deskundige reparateur, bij voorkeur een officiële Mazda reparateur om de auto zo spoedig mogelijk te laten inspecteren.
Zie ook:
Mazda 2. Achteruitkijkmonitor
Achteruitkijkmonitor
De achteruitkijkmonitor geeft bij het achteruitrijden visuele beelden van de
achterzijde van
de auto.
WAARSCHUWINGRijd altijd voorzichtig en bepaal of de achterzijde
...
Skoda Fabia. Kaart
Opties voor de kaartweergave
afb. 195
Opties voor de kaartweergave
In het hoofdmenu Navigatie de functietoets
aantippen.
De volgende functietoetsen worden weergegeven afb. 195.
...