Mazda 2: Voorruitenwissers en
ruitensproeier
Voor gebruik van de ruitenwissers moet het contact op ON staan.
Gebruik steeds gewoon water of ruitensproeiervloeistof in het reservoir: Gebruik van radiateur-antivries in plaats van sproeiervloeistof is gevaarlijk. Als dit op de voorruit gesproeid wordt, zal de voorruit hierdoor verontreinigd worden en uw uitzicht belemmerd worden. Dit kan een ongeluk tot gevolg hebben.
Gebruik uitsluitend ruitensproeiervloeistof gemengd met anti-vries bescherming bij temperaturen onder het vriespunt: Het gebruik van ruitensproeiervloeistof zonder anti-vries bescherming bij temperaturen onder het vriespunt is gevaarlijk, aangezien dit op de voorruit kan bevriezen en uw uitzicht kan belemmeren waardoor een ongeluk veroorzaakt kan worden.
Zorg er bovendien voor dat de voorruit voldoende is opgewarmd met behulp van de voorruitontwaseming alvorens ruitensproeiervloeistof te sproeien.
Als de voorruitenwissers als gevolg van opeenhoping van sneeuw op de voorruit stoppen, de auto op een veilige plaats tot stilstand brengen, de ruitenwisserschakelaar uitzetten en vervolgens de opeengehoopte sneeuw verwijderen. Als de ruitenwisserschakelaar in een andere stand dan OFF wordt gezet, zullen de ruitenwissers gaan werken.
Raadpleeg zo spoedig mogelijk een deskundige reparateur, bij voorkeur een officiële Mazda reparateur, als de ruitenwissers niet werken terwijl de ruitenwisserschakelaar in een andere stand dan OFF is gezet.
Zie ook:
Mazda 2. Bellen van een telefoonnummer
Gebruik van het telefoonboek
Telefoongesprekken kunnen tot stand
gebracht worden door het zeggen van
de contactnaam in het gedownloade
telefoonboek of de naam van een
persoon waarvan het telefoon ...
Toyota Yaris. Dashboardkastje
Trek de hendel omhoog om het
dashboardkastje te openen.
■Gebruik van de uitstroomopening in het dashboardkastje
(indien aanwezig)
Lucht afkomstig van de airconditioning
kan naar het das ...