Skoda Fabia: Zitplaatsen achterin
Rugleuningen
afb. 70 Rugleuning neerklappen / paraatheidsstand van de
veiligheidsgordel
Alvorens de rugleuningen naar voren te klappen de voorstoelen zodanig verstellen, dat deze door de neergeklapte rugleuningen niet worden beschadigd.
Zo nodig de hoofdsteunen verwijderen .
Neerklappen
- De hoofdsteunen tot de aanslag in de rugleuningen schuiven.
- De buitenste veiligheidsgordel naar de zijbekleding in pijlrichting 1 trekken afb. 70.
- De ontgrendelingsgreep A in pijlrichting 2 drukken en de rugleuning in pijlrichting 3 neerklappen.
Bij de ongedeelde rugleuning moeten de beide buitenste veiligheidsgordels naar de zijbekleding worden getrokken en de ontgrendelingshandgrepen A aan beide zijden van de rugleuning gelijktijdig worden ingedrukt.
Terugklappen
- De buitenste veiligheidsgordel naar de zijbekleding in pijlrichting 1 trekken afb. 70.
- De rugleuning tegen de pijlrichting 3 in optillen tot de ontgrendelingsgreep A hoorbaar vergrendelt. Dit controleren door aan de rugleuning te trekken.
- Verzeker u ervan dat de rode markering B niet zichtbaar is.
Bij de ongedeelde rugleuning moeten de beide buitenste veiligheidsgordels naar de zijbekleding worden getrokken. Na het terugklappen van de rugleuning moeten de ontgrendelingsgrepen A aan beide zijden van de rugleuning hoorbaar vergrendelen en mag de rode pen B aan geen van beide zijden van de rugleuning zichtbaar zijn.
ATTENTIE
|
VOORZICHTIG Bij het bedienen van de rugleuningen mogen de veiligheidsgordels niet bekneld raken - gevaar voor beschadiging van de veiligheidsgordels. |
Let op De slotgesp van de buitenste veiligheidsgordel C kan in de zijbekleding worden gestoken - paraatheidsstand afb. 70. |
Achterbank
Geldt voor de Fabia Combi
afb. 71 De achterbank neerklappen / gedeelde achterbank
verwijderen
afb. 72
Achterbank terugklappen
De bagageruimte kan worden vergroot door de achterbank neer te klappen en te verwijderen.
Bij wagens met een gedeelde achterbank kunnen de delen van de achterbank afzonderlijk worden neergeklapt en verwijderd.
- Voor het neerklappen de achterbank in pijrichting 1 omhoog trekken en in pijlrichting 2 neerklappen afb. 71.
- Voor het verwijderen de draadbeugel in pijlrichting 3 drukken, zodat deze uit de steunen loskomt en de achterbank verwijderen.
- Voor het aanbrengen de draadbeugel in pijlrichting 3 drukken en in de steunen aanbrengen.
- Voor het terugklappen de achterbank in pijlrichting 4 terugklappen afb. 72.
- De achterbank op de bevestigingsogen A aanbrengen, zodat de ogen A
in
de uitsparingen in de kunststof kappen voor
B vastklikken.
ATTENTIE De achterbank mag bij het terugklappen niet onder de bevestigingsogen A worden getrokken. De achterbank kan anders niet correct worden geborgd. |
VOORZICHTIG De achterbank mag bij het terugklappen niet onder de bevestigingsogen A worden getrokken - gevaar voor beschadiging van de achterbank. |
Zie ook:
Peugeot 208. Antispinregeling
(ASR) / Dynamische
stabiliteitscontrole (DSC)
Werking
Deze systemen worden automatisch
geactiveerd zodra de motor wordt gestart.
Deze systemen treden in werking zodra de
wielen te weinig grip of tractie hebben.
In dat geval gaat dit
verk ...
Toyota Yaris. Veiligheidsinformatie
voor kinderen
Neem de volgende voorzorgsmaatregelen in acht als er kinderen
in de auto aanwezig zijn.
Gebruik een passend baby- of kinderzitje tot het kind groot
genoeg is om de veiligheidsgordel van de au ...