Mazda 2: Instrumentenpaneelverlichting
Wanneer het contact op ON staat en de positielampen worden ingeschakeld, wordt de helderheid van de instrumentenpaneelverlichting gedimd.
Zie Koplampen
De helderheid van de instrumentengroep en de instrumentenpaneelverlichtingen kunnen afgesteld worden door het draaien van de knop.
- Door de knop naar links te draaien, neemt de helderheid af. Wanneer de knop naar de maximale dimstand is gedraaid, klinkt er een pieptoon.
- Door de knop naar rechts te draaien, neemt de helderheid toe.
Functie voor uitschakelen van de verlichtingsdimmer
Wanneer het contact op ON staat en de instrumentengroep gedimd wordt, kan de verlichtingsdimmer uitgeschakeld worden door de knop van de instrumentenpaneelverlichting naar rechts te draaien totdat er een pieptoon klinkt. Als de zichtbaarheid van de instrumentengroep als gevolg van lichtinval van buiten is verminderd, de verlichtingsdimmer uitschakelen.
- Wanneer de verlichtingsdimmer is uitgeschakeld, kan de instrumentengroep niet gedimd worden als de positielampen zijn ingeschakeld.
- Wanneer de verlichtingsdimmer wordt uitgeschakeld, schakelt het scherm in de middendisplay over naar de constante weergave van het dagscherm.
Zie ook:
Opel Corsa. Klok
Graphic-Info-Display
Druk op CONFIG om het menu
Instellingen op te roepen.
Blader door de lijst en selecteer de
menuoptie Tijd en datum voor het
betreffende submenu.
Let op
Raadpleeg de ...
Mazda 2. Berichten die verschijnen op de
display
Als een bericht wordt getoond op de middendisplay (type B audio),
overeenkomstig het
getoonde bericht de juiste maatregel nemen (op kalme wijze).
Breng de auto onmiddellijk op een veilige plaa ...