Mazda 2: Instrumentenpaneelverlichting
Wanneer het contact op ON staat en de positielampen worden ingeschakeld, wordt de helderheid van de instrumentenpaneelverlichting gedimd.
Zie Koplampen
De helderheid van de instrumentengroep en de instrumentenpaneelverlichtingen kunnen afgesteld worden door het draaien van de knop.
- Door de knop naar links te draaien, neemt de helderheid af. Wanneer de knop naar de maximale dimstand is gedraaid, klinkt er een pieptoon.
- Door de knop naar rechts te draaien, neemt de helderheid toe.
Functie voor uitschakelen van de verlichtingsdimmer
Wanneer het contact op ON staat en de instrumentengroep gedimd wordt, kan de verlichtingsdimmer uitgeschakeld worden door de knop van de instrumentenpaneelverlichting naar rechts te draaien totdat er een pieptoon klinkt. Als de zichtbaarheid van de instrumentengroep als gevolg van lichtinval van buiten is verminderd, de verlichtingsdimmer uitschakelen.
- Wanneer de verlichtingsdimmer is uitgeschakeld, kan de instrumentengroep niet gedimd worden als de positielampen zijn ingeschakeld.
- Wanneer de verlichtingsdimmer wordt uitgeschakeld, schakelt het scherm in de middendisplay over naar de constante weergave van het dagscherm.
Zie ook:
Opel Corsa. Beladingsinformatie
Zware voorwerpen in de bagageruimte
tegen de rugleuningen
leggen. Controleren of de rugleuningen
naar behoren zijn
vergrendeld. Bij stapelbare voorwerpen
de zwaarste voorwerpen
...
Mazda 2. Gereed maken van Bluetooth
audio
Instellen van Bluetooth
audioapparatuur
Paren van Bluetooth audio, maken van
wijzigingen, verwijderen en tonen van
informatie over de gepaarde apparatuur is
mogelijk.
1. De modus verandert a ...