KIA Rio: Binnenspiegel
Stel de binnenspiegel zo af dat u in het midden van de spiegel het midden van de achterruit ziet. Stel de spiegel af voordat u gaat rijden.
WAARSCHUWING - Zicht naar achteren Zorg er indien mogelijk voor dat het uitzicht door de achterruit niet belemmerd wordt. |
WAARSCHUWING
Probeer de achteruitkijkspiegel niet
te verstellen tijdens het rijden.
Hierdoor kunt u de controle over de auto verliezen waardoor een ongeluk met ernstig letsel of schade het gevolg kan zijn. |
WAARSCHUWING
Wijzig de binnenspiegel niet en
monteer geen grotere spiegel.
Hierdoor kan tijdens een ongeval of bij het activeren van de airbag letsel ontstaan. |
Binnenspiegel met dag-/nachtstand (indien van toepassing)
Stel de spiegel af voordat u wegrijdt en deze in de dag-stand staat (1).
Trek de hendel onder aan de spiegel naar u (2) toe om de spiegel in de nachtstand te zetten om verblinding door de koplampen van achteropkomend verkeer te voorkomen.
Houd er rekening mee dat het beeld in de spiegel in de nachtstand minder duidelijk is dan in de dagstand.
❈ (1) : Dagstand, (2) : Nochtstand
Elektrochromatische binnenspiegel (ECM - Electric chromic mirror) (indien van toepassing)
De elektrochromatische binnenspiegel voorkomt automatisch verblinding door achteropkomend verkeer. De sensor (3) in de spiegel registreert de lichtinval en absorbeert door middel van een chemische reactie de weerspiegelingen van de koplampen van achteropkomende auto's.
Zodra de motor draait, worden de lichtreflecties automatisch gedimd.
Als de selectiehendel in de achteruitstand (R) wordt gezet, wordt de binnenspiegel in de helderste stand gezet om het uitzicht naar achteren zo duidelijk mogelijk te maken.
OPMERKING Gebruik voor het reinigen van de spiegel een papieren doekje of vergelijkbaar materiaal dat vochtig is gemaakt met glasreiniger. Spuit niet direct glasreiniger op de spiegel. Hierdoor kan er glasreiniger in de spiegel komen. |
Bedienen van elektrische binnenspiegel:
- De standaardinstelling voor de binnenspiegel is AAN als het contact in stand ON staat.
- Druk op de AAN/UIT-knop (1) om de
automatische dimfunctie uit te
schakelen. Het spiegelcontrolelampje
(2) dooft.
Druk op de AAN/UIT-knop (1) om de automatische dimfunctie in te schakelen. Het spiegelcontrolelampje (2) zal gaan branden.
Zie ook:
KIA Rio. Ontwaseming
OPMERKING
Gebruik om beschadiging van de
verwarmingsdraden te voorkomen
nooit scherpe voorwerpen of
reinigingsmiddelen met schurende
bestanddelen om de achterruit te
rei ...
Toyota Yaris. Vergrendelen van de voorportieren van buitenaf zonder gebruik
te maken van een sleutel
1. Zet de vergrendelknop aan de binnenzijde in de vergrendelde
stand.
2. Sluit het portier met de portiergreep uitgetrokken.
Auto's zonder Smart entry-systeem en startknop
Het portier kan niet wor ...