Mazda 2: Transporthaak - Achter
De haak onder de achterbumper aan de rechterzijde is voor het vastzetten van de auto tijdens transport. Deze kan niet worden gebruikt voor het slepen van andere voertuigen.
Deze kan enkel als sleephaak worden gebruikt wanneer de auto in een noodgeval door een ander voertuig getrokken moet worden, zoals bijvoorbeeld wanneer de auto vast is komen te zitten in sneeuw. Dit kan echter de bumper beschadigen.

Let bij het gebruiken van de haak in dergelijke noodgevallen op de volgende punten om beschadiging van de transporthaak of de carrosserie te voorkomen.
- De auto moet recht naar achteren worden getrokken zodat geen kracht in zijdelingse richting op de auto wordt uitgeoefend.
- De kans bestaat dat de bumper beschadigd wordt als de transporthaak als sleephaak wordt gebruikt.
- Wikkel bij gebruik van een metalen ketting of staalkabel een doek rond het bevestigingspunt. Als de metalen ketting of staalkabel rechtstreeks met de bumper in aanraking komt, kan de bumper bekrast of beschadigd raken.
Zie ook:
Fiat Punto. LPG en natural power versies
De motor wordt altijd gestart op
benzine, ongeacht de eerder gekozen
werking.
BELANGRIJKHet is gevaarlijk om de motor in
afgesloten ruimten te laten draaien. De
motor verbruikt zuurstof en p ...
Mazda 2. In staat van paraatheid brengen
van het systeem
1. De ramen goed sluiten.
OPMERKING(Met inbraaksensor)
Ook als een raam is open blijven staan,
kan het systeem in staat van paraatheid
gebracht worden, echter zelfs het
gedeeltelijk open l ...