Fiat Punto: Algemene instructies
- controleer alvorens een lamp te vervangen of de contacten zijn geoxideerd;
- vervang defecte lampen door exemplaren van hetzelfde type en vermogen;
- controleer na vervanging van een gloeilamp in de koplamp altijd of de koplampafstelling goed is;
- als een lamp niet werkt, controleer dan of de betreffende zekering is doorgebrand alvorens de lamp te vervangen. Om de zekeringen te vinden wordt verwezen naar de paragraaf "Zekeringen vervangen" in dit hoofdstuk.
Opmerking De binnenkant van de koplamp kan licht beslagen zijn: dit duidt niet op een defect, maar wordt veroorzaakt door een lage temperatuur en de luchtvochtigheidsgraad. De condens zal snel verdwijnen wanneer de koplampen ingeschakeld worden.
De aanwezigheid van druppels in de koplamp duidt daarentegen op infiltratie van water. Neem contact op met het Fiat Servicenetwerk.

KOPLAMPUNITS
De lampen in de koplampunit fig. 78 zijn als volgt opgesteld:
- Stadslichten
- Dagrijverlichting (DRL)
- Richtingaanwijzers
- Koplampen dimlicht/grootlicht

Opmerking Om de lampen van de voorste richtingaanwijzers, het grootlicht en het dimlicht te vervangen, kan toegang verkregen worden via het speciale klepje (zie "Richtingaanwijzers")
Zie ook:
Mazda 2. Slepen
Trekken van caravans en aanhangers
(Europa/Turkije/Zuid-Afrika)
Uw Mazda is in eerste instantie ontworpen en gebouwd voor het vervoer van
passagiers en
lading.
Als u een aanhanger gaat trekken ...
Mazda 2. Afstellen van het volume
Druk de volumetoets omhoog om het
volume te verhogen (+).
Druk de volumetoets omlaag om het
volume te verlagen (-).
Audio-uit toets *
Druk eenmaal op de audio-uit toets ( )
om
het audiogel ...